ŠEF KABINETA GENERALNOG DIREKTORA

BIMAL d.d. za proizvodnju ulja Brčko je jedini proizvođač jestivog ulja u Bosni i Hercegovini i jedan od vodećih regionalnih proizvođača jestivih ulja.

Osnovni cilj kompanije je proizvodnja koja zadovoljava najviše standarde u svim procesima proizvodnje, od odabira sjemena do finalnih proizvoda jestivih ulja. Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mjesto „Šef kabineta generalnog direktora“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

Opis poslova:

•    Organizacija rada Kabineta generalnog direktora;
•    Organizacija i koordinacija drugim službama unutar Kabineta, te odgovornost za zakonitost rada istih;
•    Na zahtjev generalnog direktora ili zamjenika generalnog direktora priprema i vrši usmenu i pismenu korespondenciju sa različitim subjektima;
•    Vodi poslovnu korespondenciju i zastupa po nalogu Upravu na sastancima u odnosu sa partnerima, institucijama u zemlji i inostranstvu;
•    Odgovoran je za organizaciju sastanaka mendžmenta Društva;
•    Prema nalogu Uprave odgovoran je za organizaciju svih poslovnih putovanja, smještaja, rezidentnih isprava/odobrenja Uprave ili poslovnih partnera;
•    Racionalizacija i optimizacija troškova u radu službi za koje je nadležan;
•    Ustrojava pravila ponašanja saradnika u radu i komunikaciji unutar kabineta;
•    Odgovora za organizaciju održavanja povjerenih mu objekata, poručivanje mjesečnih potreba potrošnog kancelarijskog materijala, sredstava za održavanje, i sl;
•    Obavlja i druge poslove po nalogu Generalnog direktora i Zamjenika generalnog direktora.

Uslovi:

•    Završen pravni fakultet – VII stepen stručne spreme;
•    Minimalno 2 godine radnog iskustva na rukovodećim pozicijama u administraciji;
•    Odlično znanje srpskog/bosanskog/hrvatskog i engleskog jezika;
•    Znanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, Outlook);
•    Dobra opšta pismenost;
•    Visok nivo opšte kulture i informisanosti;
•    Dobre administrativne sposobnosti i posvećenost detaljima;
•    Sposobnost ispunjavanja više radnih zadataka istovremeno u zadatim vremenskim rokovima sa minimalnim nadzorom i dodatnom stručnom pomoći.

Osobine:

•    Organizacione sposobnosti;
•    Interpersonalne vještine;
•    Komunikativnost;
•    Analitičnost;
•    Preduzimljivost i kreativnost;
•    Posvećenost detaljima;
•    Timski duh.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo da nam biografiju i motivaciono pismo dostavite na email adresu: karijera@bimaldd.com sa napomenom, prijava na konkurs za „Šef kabineta generalnog direktora“.

Rok za slanje prijava je 31.10.2016. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obavješteni u roku od 7 dana od zatvaranja konkursa.

Nepotpune i neblagovremene prijave nećemo uzimati u razmatranje.