Referent

BIMAL Trading d.o.o. predstavlja glavnu operativnu trading kompaniju u okviru BIMAL Grupe kompanije STUDEN & CO Holding sa sedištem u Beogradu. BIMAL Trading d.o.o. je primarno zadužen za aktivnosti trgovine sirovim uljem, uljaricama i žitaricama, kao i distribuciju gotovih proizvoda BIMAL d.d. Brčko distrikt BiH na tržištu Srbije. Više informacija o poslovnoj grupaciji i njenim članicama možete pronaći na www.sco-group.com.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mesto „Referent“ sa sedištem u Beogradu. Ukoliko želite postati dio uspešnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

Opis poslova:
• Evidentiranje ulaznih faktura/zaduženja;
• Izrada izlaznih računa i zaduženja za sve vrste roba i proizvoda koji se prodaju;
• Slanje prateće dokumentacije kupcima i dobavljačima (poštom, faxom/e-mailom);
• Komunikacija sa kupcima putem telefona i e-maila u cilju bolje organizacije logistike;
• Dnevno praćenje stanja zaliha i kreiranje izveštaja;
• Praćenje stanja uplata od strane kupaca;
• Na osnovu instrukcija po potrebi izrađuje ugovore i predračune za prodaju i nabavku proizvoda i roba;
• Popunjavanje formulara za reklamacije i neusaglašene proizvode, protokolisanje i odlaganje istih;
• Evidentiranje svih podataka vezanih za proizvode i robe u informacionom sistemu;
• Dogovaranje cena prevoza;
• Izrada raznih izveštaja po nalogu pretpostavljenog.

Uslovi:
• SSS – ekonomskog ili agroekonomskog smjera;
• Poželjno iskustvo rada na komercijalnim poslovima;
• Znanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, Outlook);
• Poželjno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
• Vozačka dozvola B kategorije.

Poželjne osobine koje kandidat treba da poseduje:
• Dobre komunikacijske i organizacijske veštine;
• Ljubaznost u ophođenju prema klijentima i kolegama;
• Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
• Spremnost na timski rad;

Šta nudimo:
• Rad u dinamičnom okruženju;
• Saradnja puna izazova;
• Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo Vas da nam Vašu biografiju pošaljete na sledeću email adresu: karijera@bimaldd.com sa napomenom – Prijava na konkurs za radno mesto „Referent“.

Rok za slanje prijava je 20.05.2019. godine.

Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obavešteni u roku od 7 dana od zatvaranja konkursa. Nepotpune i neblagovremene prijave nećemo uzimati u razmatranje.