Asistent v računovodstvu

AGRANA-STUDEN Skupina je sestavljena iz desetih operativnih joint venture podjetij, ustanovljenih s strani AGRANA Skupine in STUDEN Holdinga, ki so odgovorne za trgovino, predelavo in distribucijo sladkorja in specialnih sladkorjev. To strateško partnerstvo omogoča AGRANA-STUDEN Skupini, da je zanesljiv oskrbovalec kristalnega sladkorja v Jugovzhodni Evropi. Sladkor, pod blagovnima znamkama AGRAGOLD in STUDEN-AGRANA, je del tradicije in kakovosti proizvodnje iz AGRANA-STUDEN Skupine.
Družba AGRAGOLD d.o.o. je distribucijsko podjetje, ki del skupine AGRANA-STUDEN Grupe, in se ukvarja z prodajo belega kristalnega sladkorja, kot tudi drugih proizvodov STUDEN Holdinga (specialni sladkorji, olje in kava).

Zaradi povečanega obsega poslovnih aktivnosti, želimo zaposliti strokovno, odgovorno in motivirano osebo za delovno mesto “asistent v računovodstvu” z sedežem v Ljubljani.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

• pomoč v računovodstvu
• vodenje glavne knjige, pomožnih ter davčnih knjig
• vodenje blagovnega knjigovodstva
• vodenje saldakontov kupcev in dobaviteljev
• obračun DDV
• blagajniško poslovanje
• izvajanje plačilnega prometa
• priprava različnih poročil za zunanje uporabnike (BS, DURS, AJPES)
• sodelovanje pri pripravi letnih izkazov poslovanja
• sodelovanje in izdelava internih mesečnih poročil
• skrb za pravočasno in pravilno tehnično izvedbo fakturiranja na osnovi izdelanih naročil in dobavnic ter skrb za ažurno arhiviranje zadevne dokumentacije
• knjigovodska dela
• splošna/ administrativna dela
• spremljanje novosti na področju računovodstva in davčne zakonodaje

KAJ PRIČAKUJEMO:

• Zahtevnost delovnega mesta: V., VI. ali VII. stopnja
• Zahtevana strokovna izobrazba: Ekonomske smeri oziroma strokovna izobrazba poslovno finančne usmeritve
• Zahtevane delovne izkušnje: zaželjeno vsaj 2 leti
• Zahtevana dodatna znanja: znanje angleškega, srbo-hrvaškega jezika
• Računalniška znanja (urejevalnik besedil, delo s preglednicami)
• Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati s poznavanjem programske opreme SAOP
• Pričakujemo odgovornost, natančnost, prizadevnost, samoiniciativnost, vztajnost in nekonfliktnost

KAJ NUDIMO:
Ponujamo zaposlitev za določen čas (40ur/teden), z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.
Delo se opravlja v prostorih družbe, praviloma na lokaciji v Ljubljani, oziroma pri naročniku delodajalca po delovnem nalogu, kadar to zahteva delovni proces.

Kandidati prijave z življenjepisom pošljejo na e-mail naslova career@sco-group.com in mateja.pozderec@agragold.com s pripisom „Prijava na razpis: asistent v računovodstvu“. Rok za prijavo na razpis je 15.2.2019. Vsi kandidati, ki bodo izbrani v ožji krog, bodo o tem obveščeni v roku 7 dni po zaključku razpisa.