Bravar

BIMAL d.d. Fabrika za proizvodnju jestivog ulja u Brčkom glavna je operativna kompanija BIMAL Grupe koja spojem ljudi i automatskog upravljanja, prema najvišim standardima proizvodi jestivo ulje iz sjemena suncokreta, soje i uljane repice.
Osnovni cilj kompanije je proizvodnja koja zadovoljava najviše standarde u svim procesima proizvodnje, od odabira sjemena do finalnih proizvoda jestivih ulja. Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.
Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu na radno mjesto „Bravar“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

Opis posla:
• Servisiranje, održavanje opreme i uređaja u svim pogonima prema rasporedu poslovođe mašinskog servisa;
• Pravljenje specifikacije za rezervne dijelove i popuna rezervnih dijelova;
• Otklanjanje kvarova u svojoj smjeni po zahtjevu poslovođe pogona;
• Vođenje evidencije o vremenu otklanjanja kvara, kao i prirodi kvara;
• Odgovoran za kvalitet izvedenih radova na otklanjanju kvara.

Uslovi:
Stručna sprema: KV/VKV bravar;
Radno iskustvo: Najmanje 1 godina radnog iskustva;
Probni rad: 6 mjeseci.

Broj izvršilaca: 1.

Poslovi „Bravara“ podrazumijevaju smjenski rad koji je organizovan u skladu s propisima. Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo da nam biografiju dostavite na email adresu: karijera@bimaldd.com ili na adresu Bijeljinska br. 9, 76100 Brčko sa napomenom za koju poziciju se prijavljujete.

Rok za slanje prijava je 28.01.2020. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavješteni u roku od 3-7 dana od zatvaranja konkursa.