Radnik u proizvodnji

BIMAL d.d. Fabrika za proizvodnju jestivog ulja u Brčkom glavna je operativna kompanija BIMAL Grupe koja spojem ljudi i automatskog upravljanja, prema najvišim standardima proizvodi jestivo ulje iz sjemena suncokreta, soje i uljane repice.
Osnovni cilj kompanije je proizvodnja koja zadovoljava najviše standarde u svim procesima proizvodnje, od odabira sjemena do finalnih proizvoda jestivih ulja. Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu na radno mjesto „Radnik u proizvodnji“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

Opis posla:
• Pušta u rad i kontroliše liniju proizvodnje sirovog ulja i lecitina;
• Praćenje parametara na liniji;
• Čišćenje vitalne opreme prema radnom uputstvu za čišćenje;
• Radi na otklanjanju manjih kvarova na kompletnoj liniji;
• Aktivno sudjelovanje na otklanjanju kvarova na liniji;
• Aktivno sudjelovanje u remontu i čišćenju pogona;
• Praćenje količina proizvedenog sirovog ulja i lecitina;

Uslovi:
Stručna sprema: SSS – tehničkog smjera;
Radno iskustvo: najmanje 1 godina radnog iskustva;
Probni rad: 6 mjeseci.

Broj izvršilaca: 1

Radnik u proizvodnji podrazumijeva smjenski rad koji je organizovan u skladu s propisima. Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo da nam biografiju dostavite na email adresu: karijera@bimaldd.com ili na adresu: Bijeljinska br. 9, 76100 Brčko sa napomenom za koju poziciju se prijavljujete.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo Vas da nam Vašu biografiju pošaljete na sljedeću email adresu: karijera@bimaldd.com sa napomenom – Prijava na konkurs za radno mjesto „radnik u proizvodnji“. Rok za slanje prijava je 30.01.2020. godine. Biće kontaktirani samo oni kandidati koji budu ušli u uži izbor.