Knjigovođa

BIMAL Trading d.o.o. predstavlja glavnu operativnu trading kompaniju u okviru Divizije jestiva ulja, uljarice i žitarice kompanije STUDEN & CO Holding sa sedištem u Beogradu.

 BIMAL Trading d.o.o. je primarno zadužen za aktivnosti trgovine sirovim uljem, uljaricama i žitaricama, kao i distribuciju gotovih proizvoda BIMAL d.d. Brčko distrikt BiH na tržištu Srbije. Više informacija o poslovnoj grupaciji i njenim članicama možete pronaći na www.sco-group.com.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mesto „Knjigovođa“ sa sedištem u Beogradu. Ukoliko želite postati dio uspešnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

KNJIGOVOĐA

Opis poslova:

•    Knjiženje ulazne i izlazne dokumentacije, bankarskih izvoda i kontrola ispravnosti i tačnosti knjigovodstvene dokumentacije;
•    Kontiranje i knjigovodstveno evidentiranje poslovnih promena;
•    Vođenje robno – materijalnog knjigovodstva i skladišnog poslovanja o stanju zaliha materijala, gotovih proizvoda i zaliha robe;
•    Vodi blagajničko poslovanje, uplate i isplate, blagajnički dnevnik i svu ostalu propisanu blagajničku dokumentaciju;
•    Vodi  evidenciju  o  osnovnim  sredstvima  preduzeća;
•    Obračun i knjiženje zarada i poreza na zarade i ostalih naknada zaposlenima;
•    Obračun PDV-a i podnošenje mesečne PDV prijave;
•    Učestovanje u izradi i podnošenju završnog računa, redovnih godišnjih finansijskih izveštaja i poreskog bilansa;
•    Saradnja sa bankama, eksternom revizijom i Poreskom Upravom;
•    Obavlja i druge poslove vezane za računovodstveno finansijsko poslovanje na zahtev menadžmenta.
Uslovi:
•    VSS ekonomskog smjera (oblasti: ekonomija, finansije, računovodstvo)
•    Najmanje 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
•    Poželjno da posjeduje licencu ovlašćenog računovođe;
•    Poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda (IFRS) i prateće zakonske regulative;
•    Poznavanje finansijskog knjigovodstva, poreznih propisa i deviznog poslovanja;
•    Napredan nivo poznavanja MS programa (Excel, PPT, Word);
•    Poželjno poznavanje rada u MS Navision;
•    Napredan nivo znanja engleskog jezika u govoru i pismu;
•    Vozačka dozvola B kategorije.
Osobine:
•    Visok nivo profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti;
•    Izražene analitičke veštine, preciznost, ažurnost, tačnost i pouzdanost u radu.
Šta nudimo:
•    Rad u dinamičnom okruženju;
•    Saradnja puna izazova;
•    Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.
Poruka:

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo Vas da nam Vašu biografiju pošaljete na sledeću email adresu: karijera@bimaldd.com sa napomenom -Prijava na konkurs za radno mesto „Knjigovođa“-.

Rok za slanje prijava je 30.11.2016. godine.

Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obavešteni u roku od 7 dana od zatvaranja konkursa. Nepotpune i neblagovremene prijave nećemo uzimati u razmatranje.