Radnik na vagi

BIMAL d.d. Fabrika za proizvodnju jestivog ulja u Brčkom glavna je operativna kompanija BIMAL Grupe koja spojem ljudi i automatskog upravljanja, prema najvišim standardima proizvodi jestivo ulje iz sjemena suncokreta, soje i uljane repice.
Osnovni cilj kompanije je proizvodnja koja zadovoljava najviše standarde u svim procesima proizvodnje, od odabira sjemena do finalnih proizvoda jestivih ulja. Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.
Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručne, odgovorne i motivisane osobe na radno mjesto „Radnik na vagi“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

(Potreban broj izvršilaca: 1)

Opis posla:
• Vrši vaganje vozila i izdaje odgovarajuću dokumentaciju;
• Vrši kontrolu utovarene robe u smislu podudarnosti sa nalogom (vrsta i količina robe);
• Vrši odgovarajuća knjiženja ulaza i izlaza, kao i neophodnih prelokacija;
• Hronološki vodi neophodnu dokumentaciju izdatih zapisnika/otpremnica;
• Vodi evidenciju uskladištenih uzoraka za potrebe pogona;
• Odgovara za pravilno korištenje kolske vage;
• U dogovoru sa Agencijom za sigurnost vodi računa o poštovanju reda prilikom ulaza i izlaza transportnih sredstava preko kolske vage;
• Vrši dostavljanje uzoraka u laboratoriju;
• Vrši poslove dezinfekcije transportnih sredstava prije otpreme sačme, platoa ispred skladišta sačme, unutrašnjosti skladišta sačme i utovarivača;
• Vrši periodična sravnjenja skladišne i knjigovodstvene evidencije/dokumentacije;
• Radi na čišćenju kolske vage i parkinga;

Uslovi:
Stručna sprema: SSS
Radno iskustvo: Najmanje 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima;
Posebni uslovi: Poznavanje rada na računaru;
Probni rad: 6 mjeseci.

Poslovi „Radnik na vagi“ podrazumijevaju smjenski rad koji je organizovan u skladu s propisima. Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo da nam biografiju dostavite na email adresu: karijera@bimaldd.com ili na adresu Bijeljinska br. 9, 76100 Brčko sa napomenom za koju poziciju se prijavljujete.

Rok za slanje prijava je 20.12.2019. godine. Biće kontaktirani samo oni kandidati koji budu ušli u uži izbor.